121 |
2024-02-21 |
Крышнёва Алена Мікалаеўна |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Панасенка Н.У. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
122 |
2024-02-21 |
Ціхановіч Марына Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Баранава С. А. |
Барысаў, раённы |
|
|
|
123 |
2024-02-21 |
Дудук Уладзіслаў Мікалаевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-21 |
Іванова С. П. |
Лепель |
|
|
|
124 |
2024-02-20 |
Грамадзянін Г |
м |
24.23 ч.1 КаАП – «парушэньне парадку арганізацыі і правядзеньня масавых мерапрыемстваў» (былы 23.34) |
2024-02-20 |
|
Гародня, Ленінскі |
10 сут. |
|
|
125 |
2024-02-20 |
Янковіч Максім Сяргеевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Лубнік А. В. |
Пінск |
10 сут. |
|
|
126 |
2024-02-20 |
Міхалюк Юрый Уладзіміравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Жук В. С. |
Лунінец |
|
|
|
127 |
2024-02-20 |
Станіславаў Міхаіл Валянцінавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Зыль І.Н. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
128 |
2024-02-20 |
Радзеюк Мікалай Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Новік В. В. |
Жабінка, раённы |
|
|
|
129 |
2024-02-20 |
Ігнаценка Юлія Аляксандраўна |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-20 |
Пакроўская А. М. |
Рагачоў, раённы |
|
|
|
130 |
2024-02-19 |
Грамадзянка С |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
131 |
2024-02-19 |
Грамадзянка Г |
ж |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
|
Ліда, раённы |
15 сут. |
|
|
132 |
2024-02-19 |
Шумскі Дзмітрый Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Кавалёнак Т.Н. |
Маладзечна, Маладзечанскі раён |
|
|
|
133 |
2024-02-19 |
Беліна Андрэй Вячаслававіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Кугейка С. Б. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
134 |
2024-02-19 |
Сінельнік Аляксандр Васільевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Семянчук А. А. |
Берасьце, Ленінскі |
15 сут. |
|
|
135 |
2024-02-19 |
Кошчанка Антон Андрэевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Загваздзіна Г. В. |
Калінкавічы, Калінкавіцкі раённы |
|
|
|
136 |
2024-02-19 |
Радына Вадзім Іосіфавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Літвіна А. В. |
Магілёў, Ленінскі |
|
|
|
137 |
2024-02-19 |
Нікулін Яўген Анатольевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Буднік Н.У. |
Ляхавічы |
|
|
|
138 |
2024-02-19 |
Клабук Аляксандр Якаўлевіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
139 |
2024-02-19 |
Майкоў Ягор Аляксандравіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Ярмоленка Э. Л. |
Мазыр |
|
|
|
140 |
2024-02-19 |
Калягін Уладзімір Алегавіч |
м |
19.11 КаАП – «Выраб, распаўсюд і (альбо) захаваньне экстрэмісцкіх матэрыялаў» (былы 17.11) |
2024-02-19 |
Толсцік-Самойла Е. А. |
Гародня, Кастрычніцкі |
|
|
|